Пукач "поки що" не здавав замовників убивства Ґонґадзе

Адвокат Олексія Пукача дізнався у підзахисного, що той не називав замовників убивства і не говорив, де голова журналіста.

Колишній генерал-лейтенант Олексій Пукач, затриманий правоохоронними органами, не називав слідству замовників вбивства Георгія Ґонґадзе і не повідомляв, де знаходиться голова убитого журналіста.

Про це заявив його адвокат Сергій Осика, посилаючись на слова самого Пукача, з яким він зустрівся 23 липня.

За словами адвоката, Пукач заявив, що інформація про те, що він назвав замовників убивства і місце, де перебуває голова Ґонґадзе, яка широко розійшлася у ЗМІ, не відповідає дійсності, що “він цього не говорив, не робив”.

Адвокат підкреслив, що, роблячи цю заяву, він керується тією інформацією, яку отримав під час зустрічі з Пукачем.

За словами Осики, він двічі перепитував підзахисного щодо озвучених у ЗМІ згаданих заяв, і той відповів: “Я такої інформації не надавав, вона не відповідає дійсності”.

На запитання адвоката, чи має намір Пукач дати таку інформацію, останній заявив: "Ні", однак додав: "Поки що".

За словами адвоката, "прокуратура застосовувала всі методи для того, щоб у перші дні зафіксувати якісь свідчення Пукача".

"Для цього вони надали йому безкоштовного адвоката. Він погодився з цим і якісь показання вони дали з цим адвокатом", - заявив Осика.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва 23 липня обрав для Олексія Пукача запобіжним заходом утримання під вартою строком на 2 місяці.

"Мій підзахисний був арештований сьогодні (23 липня) Київським Печерським районним судом.... Він не заперечував, щоб його затримали", - сказав його адвокат.

Нагадаємо, 22 липня Пукач зізнався в причетності до вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе.

Крім того, зі слів заступника голови Служби безпеки України Василь Грицака, Пукач назвав замовників убивства, а також повідомив, що знає, де перебуває голова вбитого журналіста.

21 липня Генпрокуратура й СБУ затримали Пукача. Він одразу ж був доставлений до Києва і, за деякими даними, протягом цілої ночі його допитували в Генпрокуратурі.

Ґонґадзе зник 16 вересня 2000, надалі в лісі під Києвом знайшли його обезголовлений труп.

Читайте також:

Пукача арештували на два місяці

Пукач видав себе телефонним дзвінком

Майор Мельниченко: Пукача до України привіз Байден

Пукач був свідком загибелі Чорновола

ВідеоПукач не здавав замовників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: