Пукач відмовиться від свідчень проти Кучми й Литвина

На думку екс-адвокат Пукача, його підзахисний заявить, що не знає справжніх замовників вбивства Гонгадзе.

Обвинувачений у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе Олексій Пукач може відмовитись від свідчень про причетність до справи Леоніда Кучми й Володимира Литвина.

Про це заявив екс-адвокат Пукача Олег Мусієнко.

"Думаю, Пукачу могли обіцяти багато, в тому числі перекваліфікацію його дій за статтею 94 Кримінального кодексу 1960 року - це убивство без обтяжуючих обставин. Там покарання до 15 років, але немає довічного ув'язнення. Однак після того, як Пукач змінить свою правову позицію, у Генеральної прокуратури і суду будуть розв'язані руки, і невідомо, чим це для Пукача закінчиться", - зазначив адвокат в інтерв’ю "Українській правді".

Таким чином, вважає адвокат, Пукач, пояснюючи свої дії відносно Гонгадзе, заявить: "Виконав злочинний наказ під примусом, внаслідок залежного становища по службі". Але при цьому додасть: "Хто замовник - я не знаю. А від попередніх показів про Кучму і Литвина відмовляюся".

На думку Мусієнка, Пукач заслуговує на не більше покарання, ніж його засуджені подільники, - 13 років тюрми. "Основна провина за цей злочин лежить на системі. І звинувачуючи Пукача, ми звинувачуємо систему, в якій жили 10 років", - зазначив він.

Як відомо, 7 жовтня, Верховний суд України продовжив арешт Олексія Пукача до 8 грудня.

Слідство установило, що Олексій Пукач одержав наказ убити журналіста від екс-глави МВС Юрія Кравченка.

Нагадаємо, обвинувачуваний у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе Олексій Пукач 20 жовтня відмовився від послуг свого адвоката Олега Мусієнка. Адвокат наполягає, що на такий крок його підзахисний пішов під тиском слідства.

Читайте також:

Екс-адвокат Пукача: відрізати Гонгадзе голову порадив Литвин

Пукач відмовився від адвоката, який вимагав відповідальності Кучми й Литвина

Адвокат Пукача: за вбивство Гонгадзе мають відповідати Кучма і Литвин

Проти Кучми знову порушать кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: