Пукач відмовився від адвоката, який вимагав відповідальності Кучми й Литвина

Адвокат наполягає, що на такий крок його підзахисний пішов під тиском слідства. Наразі у Пукача вже інший захисник.

Обвинувачуваний у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе Олексій Пукач відмовився від послуг свого адвоката Олега Мусієнка, який стверджував, що за вбивство повинні відповісти екс-президент Леонід Кучма та спікер ВР Володимир Литвин.

Про це повідомив сам адвокат. За його словами, слідчий у справі Пукача Владислав Грищенко повідомив, що "у Пукача вже інший захисник".

Мусієнко також зазначив, що не знає, на яких підставах Пукач відмовився від його послуг, "оскількі була узгоджена та схвалена ним правова позиція захисту".

"Дотиснули вони Пукача і він змушений був під тиском слідчого відмовитися від мене. Кого призначили - я ще не знаю", - зазначив адвокат, додавши, що іншої інформації слідчий йому не надав.

"Не можна обвинувачувати Пукача у вбивстві Гонгадзе на замовлення, не притягуючи до кримінальної відповідальності замовників, які ще живі. Тобто Кучму і Литвина. Саме тому вони вирішили позбутися такого принципового адвоката", - заявив Мусієнко.

Раніше адвокат заявляв, що слідчий Генпрокуратури тисне на Пукача з метою змінити адвоката в справі. "12 та 18 жовтня Олексія Пукача двічі без мого відома привозили до слідчого управління Генпрокуратури на Борисоглібській з метою нав'язати йому нового захисника. Мені це підтверджував сам Пукач", - сказав Мусієнко.

Як відомо, 8 жовтня було змінено слідчого у справі Гонгадзе. Слідчу групу замість Олександра Харченка очолив Владислав Грищенко, який вважається довіреною особою заступника генпрокурора Рената Кузьміна.

Напередодні, 7 жовтня, Верховний суд України продовжив арешт Олексія Пукача до 8 грудня.

Слідство установило, що Олексій Пукач одержав наказ убити журналіста від екс-глави МВС Юрія Кравченка.

Читайте також:

Адвокат Пукача: за вбивство Гонгадзе мають відповідати Кучма і Литвин

Проти Кучми знову порушать кримінальну справу

Слідство у справі Гонгадзе продовжили до грудня

Литвин: слідство у справі Гонгадзе спрямовують в інший бік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: