Пукач відмовився від адвоката

Головний підозрюваний у вбивстві журналіста Георгія Ґонґадзе буде обходитись без адвоката щонайменше до завершення досудового слідства у його справі.

адвокат Пукача
Сергій Осика вже не адвокат Олексія Пукача
Екс-начальник Головного управління кримінального розшуку департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексій Пукач, який обвинувачується в організації вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе, відмовився на час досудового слідства від послуг свого адвоката Сергія Осики.

Про це повідомив сам Осика. Він послався на отриману від Генеральної прокуратури постанову, в якій йдеться, що Пукач зробив письмову заяву про відмову від його послуг.

"Сьогодні Генеральна прокуратура надіслала постанову про відмову Пукача від моєї участі у кримінальній справі як захисника у зв’язку з тим, що обвинувачений Пукач зробив письмову заяву про те, що послуг адвоката Осики під час досудового слідства не потребує", - сказав юрист.

Разом із тим, за словами адвоката, у своїй заяві Пукач не виключив, що у майбутньому може знову залучити Осику або інших адвокатів до свого захисту.

Нагадаємо, 21 липня Олексія Пукача, підозрюваного у причетності до вбивства Ґонґадзе, було затримано на Житомирщині.

Пізніше Генпрокуратура висунула затриманому офіційне звинувачення у вбивстві журналіста.

Пукач був затриманий ще восени 2003 року за підозрою в знищенні документів, що свідчили про стеження за журналістом Георгієм Ґонґадзе, а після звільнення зник. Усі ці роки він перебував у розшуку.

На початку 2005 року йому висунули заочне звинувачення у вбивстві журналіста. За офіційною версією, саме Пукач став головним виконавцем вбивства журналіста.

15 березня 2008 року троє безпосередніх виконавців вбивства, колишні працівники департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС України - полковники Валерій Костенко і Микола Протасов, майор Олександр Попович - були визнані винними у здійсненні вбивства журналіста та засуджені до 12 та 13 років позбавлення волі.

Замовники вбивства Ґонґадзе досі не встановлені.

Читайте також:

Литвин: Пукача використовують політики

Докази про причетність Пукача до вбивства Чорновола були знищені

Адвокат Пукача скаржиться, що Ющенко тисне на слідство

Пукача офіційно звинуватили у вбивстві Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: