Пукачу можуть влаштувати очну ставку з Кучмою

В ГПУ заперечили, що Пукач і Кучма уже були на очній ставці. Проте можливість такої зустрічі не виключили.

Після очної ставки зі спікером Володимиром Литвином у рамках кримінальної справи про вбивство Георгія Гонгадзе у головного обвинуваченого Олексія Пукача, можливо, буде зустріч із Леонідом Кучмою.

Про це заявив, на умовах анонімності, один зі свідків очної ставки. Він спростував інформацію, що очна ставка у Пукача була і з Леонідом Кучмою: "Ні, з колишнім президентом її не було, можливо, ще буде".

Нагадаємо, зустріч Пукача і Литвина відбулася в будівлі Головного слідчого управління на вулиці Борисоглібській. На очній ставці також був присутній керівник слідчої групи Генпрокуратури по справі Гонгадзе Олександр Харченко.

Також, за словами джерел, перед цим Литвин був окремо допитаний у приміщенні парламенту, щоб з'ясувати позицію спікера з тих питань, які порушувалися в ході очної ставки. Слідчі дії вирішили перенести в законодавчий орган на прохання самого голови Верховної ради.

Очна ставка була проведена в рамках базової справи про вбивство Гонгадзе, тому і Литвин, і Пукач в ході слідчих дій мали статус свідків.

"Це була перша очна ставка з Литвином після затримання Пукача в липні минулого року, - заявили в ГПУ. - Ми дуже серйозно до неї готувалися і визнали можливим її провести, природно, за згодою їх обох. Литвин і Пукач виступали в ролі свідків у справі. Але кожен, по суті, залишився на тих же позиціях, які вже були зафіксовані в матеріалах слідства раніше ".

Якого роду ці свідчення і чи свідчать вони про те, що Пукач прямо вказує на спікера як на одного із замовників вбивства Гонгадзе, члени слідчо-оперативної групи не говорять. Один з учасників цієї групи на умовах анонімності сказав, що Литвин свою причетність до злочину категорично заперечує.

Нагадаємо також, що Пукач повідомив, що наказ вбити Гонгадзе йому віддав особисто Юрій Кравченко і він був особисто представлений Литвину (тоді чолі АПУ) через кілька днів після злочину. Це нібито сталося випадково, коли Литвин заїхав провідати Кравченка в його кабінеті. Пукач заявив, що наказ відрізати голову і перепоховати тіло Георгія Гонгадзе він отримав на другий день після цих подій у кабінеті Кравченка, щоб замести сліди, але він, Пукач, злякався, що стане крайнім, і підкинув у могилу прикраси Георгія.

Читайте також:

Пукач назвав ім'я замовника вбивства Гонгадзе

Литвину провели очну ставку з Пукачем

Луценко: для Пукача життя в нормальному сенсі цього слова скінчилося

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: