Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пункти пропуску на кордоні зі Словаччиною досі лишаються заблокованими

Рух на кордоні з іншими західними країнами вже нормалізовано.

Під’їзні шляхи до двох пунктів пропуску "Малий Березний" та "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною досі лишаються заблокованими власниками автомобілів на єврономерах.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Під’їзні шляхи до двох пунктів пропуску - "Малий Березний" та "Ужгород", що на кордоні зі Словаччиною, залишаються заблокованими на ранок 28 листопада. Наразі рух транспортних засобів на цьому напрямку залишається ускладненим", - йдеться у повідомленні.

Водночас, рух на інших пунктах пропуску на західних кордонах вже нормалізовано та здійснюються заходи прикордонного контролю й пропуску через державний кордон учасників міжнародного руху.

Зазначимо, що "євробляхери" три доби блокували пункти пропуску до Польщі, Угорщини та Словаччини. Вони домагаються скасування нового закону, за яким треба розмитнити машини на єврономерах або ж залишати на кордоні при в'їзді в Україну повну вартість мита як заставу.

ВідеоПоліція порушила 5 кримінальних проваджень через блокування західного кордону

Поліція порушила 5 кримінальних проваджень через блокування західного кордону. Покарати учасників блокади погрожує і Польща. Двоє польських дипломатів застрягли на кордоні через протест і тепер польські правоохоронці погрожують учасникам перекриттів депортацією або ж анулюванням карти поляка. 

Поліція порушила 5 кримінальних проваджень через блокування західного кордону

Залиште свій коментар

Вибір редакції