Путін дозволив Україні спілкуватися зі США

Російський прем'єр Володимир Путін вважає, що саме Росія була ініціатором суверенітету України. І пообіцяв поважати її право вибору.

Російський прем'єр-міністр Володимир Путін заявив, що саме Росія була ініціатором суверенітету України, Грузії та Киргизії, з самого початку підтримувала їх незалежність і може тільки порадіти, що вони стають повноцінними учасниками міжнародного спілкування.

В інтерв'ю японським журналістам на запитання про зростання американського впливу на пострадянському просторі, Путін відповів, що держави наділені суверенним правом - з ким, в якій області і в якому об'ємі підтримувати відносини на державному рівні.

"Ми завжди ставитимося до цього з повагою. Але при цьому ми всі розуміємо, що є попередня історія наших двосторонніх міждержавних зв'язків. У всіх цих республіках проживає велика кількість людей, які так чи інакше пов'язані з Росією. Вдавати, що це зовсім нас не стосується, було б теж неправильно і просто помилково навіть. В усякому разі, щодо тих людей, які там живуть і, повторюю, достатньо тісно пов'язані з Росією", - додав він.

За словами російського прем'єра, його країна поважатиме суверенітет згаданих держав, до права їх вибору, але також розраховуватиме на пошану взаємних інтересів.

Читайте також:

Мєдвєдєв привітав Ющенка з Днем перемоги і нагадав про спільну історію

Ющенко запропонував США подратувати Росію

Три новини від Володимира Путіна про Юлію Тимошенко

Тимошенко подружилася з Росією і дуже задоволена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: