Путін: головне у відносинах України і Росії - "відчуття ліктя"

Володимир Путін назвав угоду з Україною "винятковою": ціну на газ знизили за рахунок російського бюджету.

Зниження ціни на газ для України буде зроблено за рахунок російського бюджету, повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін.

"Компанія "Газпром" тут ні до чого", - заявив він, наголосивши, що ні корпорація, ні її акціонери від зниження ціни не постраждають.

"Знижка буде досягнута за рахунок обнуління вивізного митного збору для України на 30%, тобто ця знижка буде зроблена за рахунок бюджету РФ", - сказав Путін.

Він назвав угоду між Росією та Україною "винятковою", попросивши інших партнерів Росії не звертатися з аналогічними проханнями.

Путін зазначив, що головне у відносинах Росії і України - довіра і "відчуття ліктя".

"Головне - це не газ і навіть не флот, як би все це важливо не було для нашої країни, для України, головне - це все-таки відносини між двома народами, відносини довіри один до одного, розуміння спільності інтересів та історичних цілей, відчуття ліктя ", - заявив російський прем'єр.

Нагадаємо, 21 квітня президенти України та Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв домовилися продовжити перебування Чорноморського флоту Росії у Севастополі на 25 років. В обмін Україна отримала 30-відсоткову знижку на російський газ.

Коментуючи досягнуті домовленості, Янукович підкреслив, що Росія, починаючи з 2019 року, щорічно платитиме Україні 98 мільйонів доларів "живих грошей"."Переговори з росіянами були важкими", - зізнався президент, але підкреслив, що було знайдено нову формулу – "Україна отримує знижку в середньому близько 40 мільярдів доларів на десять років".

Читайте також:

Янукович похвалився, як вибив з Мєдвєдєва 98 млн доларів "живих грошей"

Опозиція не дозволить Раді ратифікувати нову угоду про базування ЧФ РФ

Україна і Росія активізують роботу над консорціумом по ГТС

Янукович: за два роки Україна заощадить на газі 7 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: