Путін: лідери Майдану плюнули в обличчя своїм спонсорам

Російський прем’єр Володимир Путін прокоментував присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

Прем'єр РФ Володимир Путін заявив, що керівники "кольорового руху" в Україні "по суті, плюнули в обличчя своїм політичним спонсорам, видавши указ про оголошення Степана Бандери героєм України".

Хто саме ці спонсори, Путін не уточнив, але додав, що Бандера "не тільки заплямував себе співпрацею з фашистами, але і відрізнявся особливою жорстокістю під час розправ з євреями, поляками".

Путін також наголосив, що він пам'ятає 2005 рік - "квазіреволюційні події, що відбувалися у той час в Україні".

"Лідери "кольорової революції" скористалися невдоволенням людей, очікуваннями людей, очікуваннями змін, і, до речі, всі ці очікування не відбулися, очікування людей були обмануті", - зауважив він.

На думку російського політика, "вже тоді, коли був оголошений третій тур (президентських виборів), який не був передбачений ні Конституцією, ні законом, вже тоді стало ясно, що це ні до чого доброго не приведе".

"Адже неможливо зміцнювати демократію, не поважаючи закон", - підсумував Путін під час зустрічі з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим.

Раніше глава російського уряду услід за президентом Дмитром Мєдвєдєвим привітав Віктора Януковича з перемогою на президентських виборах-2010.

Нагадаємо, президент України Віктор Ющенко (який прийшов до влади внаслідок "Помаранчевої революції" 5 років тому) 22 січня оголосив Степана Бандеру героєм України. Це рішення розкритикували в Росії та Польщі, де Бандеру вважають організатором вбивств людей різних національностей через їхнє неукраїнське походження.

Читайте також:

Путін привітав Януковича з перемогою на виборах

Партія регіонів не відбиратиме у Бандери звання Героя

Президент Польщі засудив Ющенка за героїзацію Бандери

Росія відреагувала на присвоєння Бандері звання Героя України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: