Путін звернувся до Тимошенко "ее превосходительство"

Володимир Путін привітав Юлію Тимошенко з днем народження та подякував їй за гостинність, надану йому в Ялті.

Російський прем'єр Володимир Путін привітав свою українську колегу Юлію Тимошенко з днем народження.

У тексті привітання, опублікованому на сайті посольства Росії в Україні, Путін звернувся до Тимошенко як до "ее превосходительства". У "шапці" документа зазначено: "Ее превосходительству, госпоже Ю.В. Тимошенко".

Путін побажав Тимошенко щастя, благополуччя, міцного здоров'я, гарного настрою і успіхів в її "відповідальній діяльності".

"Користуючись нагодою, хотів би подякувати Вам за гостинність, надану мені і моїм колегам в Ялті. Як бачиться, переговори, що відбулися, були вельми насиченими і результативними", - зазначив глава російського уряду.

Зауважимо, що раніше з титулом "его превосходительство" до Путіна звернувся Віктор Янукович.

Взагалі за нормами дипломатичної етики у Росії титул "превосходительство" використовується під час звернення до глав іноземних держав та урядів. Але це звучить досить дивно, зважаючи на те, що раніше таким чином титуловали осіб, які мали на військовій службі чин генерал-майора чи генерал-лейтенанта.

Як відомо, 27 листопада Тимошенко святкує свій 49-й день народження. За даними журналістів, вся приймальна прем'єра заставлена букетами квітів, однак самої Тимошенко в п'ятницю на роботі не буде. Вона відзначає свято у родинному колі.

Читайте також:

Янукович звернувся до Путіна: "Его Превосходительство"

Привітайте Юлію Володимирівну з Днем народження!

Тимошенко відзначає День народження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: