Путін назвав Тимошенко "Юлий Владимирович"

Під час спільного з Тимошенко виступу в Москві російський прем'єр кумедно обмовився та звернувся до неї, як до чоловіка.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін обмовився і назвав українську колегу Юлію Тимошенко "Юлий Владимирович".

Обмовки керівник російського уряду припустився під час спільної з Тимошенко прес-конференції у Москві, що відбулася після їхньої зустрічі у форматі тет-а-тет.

"Ми сьогодні говорили вже у вузькому складі, говорили з Юлієм Володимировичем", - сказав Путін. Втім, він одразу виправив ім'я та по-батькові колеги на "Юлию Владимировну".

Тимошенко у відповідь лише посміхнулася.

Нагадаємо, у середу, 29 квітня, Юлія Тимошенко здійснила візит до Москви. Під час свого візиту вона зокрема взяла участь у засіданні міжурядового українсько-російського комітету з економічної співпраці та провела зустріч тет-а-тет із Володимиром Путіним.

Під час візиту до Москви Тимошенко досягла низки домовленостей. Зокрема, вона домовилася з РФ про те, що "Газпром" не буде штрафувати Україну за те, що вона бере менше російського газу, ніж це передбачалося угодами двох держав. В разі, якби ця домовленість не була би досягнута, Україна повинна була би сплатити штраф у 2 мільйони доларів.

Натомість фінансувати Україну для вирішення нею газових проблем Путін відмовився. В той же час, Тимошенко пообіцяла Росії допомогу у вступі до Світової організації торгівлі.

Наступна зустріч прем'єрів України та Росії в рамках роботи комітету з економічного співробітництва повинна відбутися у вересні цього року в Україні.

Читайте також:

Тимошенко призначила Путіну наступну зустріч у вересні

Тимошенко домовилася з Росією про газ в рахунок транзиту

Путін: Росія не претендує на управління українською трубою

Тимошенко вкотре виправдалася: Україна не торгує зброєю з Грузією

ВідеоПутін назвав Тимошенко"Юлий Владимирович"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: