Путін: не можна допустити українізації російської політики

Російський прем'єр застеріг своїх підлеглих від того, щоб російська політична система стала схожа на українську. Втім, і авторитаризму він пообіцяв не допустити.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що не "можна у жодному випадку допустити українізації російської політичної системи".

Про це він сказав, виступаючи на засіданні Держради. Глава російського уряду, зокрема, зауважив, що політична система "не повинна тремтіти, як рідкий холодець, при кожному дотику до неї", як це, на його думку, відбувається в Україні.

При цьому прем'єр РФ зауважив, що не слід скочуватися "в інший бік - у бік авторитаризму і деспотизму". "Будь-якій ефективній політичній системі повинен бути властивий здоровий ступінь консерватизму", - підкреслив політик.

"Світ змінюється, і не мінятися разом з ним неправильно, правильно мінятися", - додав він. Разом із тим, зміни, на переконання політика, повинні бути дуже акуратними.

"Жодна з відомих в світовій практиці і світовій історії політичних систем, і тих що функціонують сьогодні в світі, не позбавлена системних проблем і серйозних недоліків. Немає такої політичної системи, і не було ніколи. Ми завжди в Росії виходили з того, що нам потрібна стійка політична система, чутлива до змін, що відбуваються в світі і в нашій країні, але така політична система, яка безумовно гарантувала б нам суверенітет", - додав Путін.

Нагадаємо, раніше Росія привітала результати виборів в Україні та поразку на них президента Віктора Ющенка.

Зокрема, низка російських політиків, серед яких і керівники держави, висловила упевненість в тому, що з новим президентом Україна поліпшить відносини з РФ. Деякі навіть назвали поразку Ющенка наслідком проблем в україно-російських відносинах.

Читайте також:

Тимошенко зізналася, що їй приємні компліменти Путіна

У Києві зі скандалом пройшла презентація книги "Без Путіна"

Більше половини українців хочуть такого президента, як Путін

ВідеоПутін: не можна допустити українізації російської політики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: