Путін обіцяє підтримати Україну в умовах кризи

Російський прем'єр впевнений, що підписання газового договору з Україною розблокує низку сфер спільної економічної діяльності.

Після вирішення газового питання Росія зробить все, щоб підтримати Україну в умовах економічної кризи.

Таку заяву зробив сьогодні прем'єр-міністр РФ Володимир Путін після підписання довгострокового контракту про постачання газу на Україну.

"Зі своєї сторони, ми робитимемо все, щоб Україну підтримати, тим більше що в умовах, які склалися, нам є про що поговорити", - сказав він.

Він пояснив, що перш за все має на увазі високий рівень кооперації між двома країнами.

"Сьогоднішнє рішення розблоковує цілий ряд сфер нашої спільної економічної діяльності", - наголосив російський прем’єр.

Він нагадав, що РФ вже давно збудувала ринкові відносини у сфері енергопостачань зі всіма країнами СНД, за винятком України. "Те, що уряд Юлії Тимошенко пішов на таке врегулювання, - це дуже важливий крок в розвитку нашої співпраці в енергетиці", - резюмував Путін.

Після довготривалого газового конфлікту 19 січня Україна та Росія нарешті підписали угоди на постачання і транзит газу на 2009-2019 роки. Ціна на блакитне паливо для України поки що невідома.

Юлія Тимошенко стверджує, що вона становитиме менше 250 доларів за тисячу куб. м. Її слова підтверджують джерела в українському уряді.

Втім, уповноважений представник президента вже заявив, що вартість газу в першому півріччі складе 360 доларів за тисячу куб. м. і назвав таку ціну неприйнятною.

Читайте також:

Україна отримає дешевий російський газ

Путін підрахував: Україна протягне ще 1,5-2 місяці
Україна та Росія підписали "газовий мир" на 10 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: