Путін підписав "закон", яким дозволять списувати борги кримчан перед українськими банками

На реалізацію ідеї росіянам потрібно півтора мільярди рублів.

Володимир Путін підписав "закон", який уточнює порядок погашення заборгованостей позичальників із Криму і Севастополі перед фінансовими установами України. Повідомлення про це з'явилося на офіційній сторінці російського президента.

Як повідомляється, відтепер у російському правовому полі діятиме норма щодо випадку відмови позичальника від взаємодії з особою, котра має підстави вимагати погашення заборгованості. Натомість той, хто взяв гроші, може звернутися до Фонду захисту вкладників. Ця установа покликана врегулювати розбіжності в зазначеному питанні.

Крім того, позичальник отримує можливість звернутися з проханням про реструктуризацію боргу до цього ж фонду, а той може схвалити відповідне рішення аж до повного списання боргу. Зазначається, що всі питання вирішуватимуться на рівні Криму і Севастополя, а для здійснення діяльності фонду агентство зі страхування вкладів має перерахувати йому 1,5 млрд руб.

Нелегітимна "Держдума" прийняла цей закон 19 липня 2017 року, а Рада федерація схвалила його 25 липня.

Як уже повідомлялося, Путін також підписав указ, що спрощує українцям процес отримання громадянства та посвідки на проживання в РФ для українців. Тепер українці, які хочуть отримати громадянство РФ, підписують заяву про відмову від українського громадянства, цей документ оформляється нотаріально, одна копія залишається в міграційній службі РФ, друга – направляється до України. Заява замінить довідку, яку раніше потрібно було отримувати в уповноважених органах України.

ВідеоПутін з Фінляндії вивіз 10 ящиків елітного алкоголю

Залиште свій коментар