Путін підпише в Україні 10 документів

У ході візиту Путіна під час проведення 7 засідання комітету з питань економічного співробітництва буде підписано 5 міждержавних угод і 5 угод комерційного характеру.

Україна й Росія планують підписати 10 документів у ході 7 засідання українсько-російського міжурядового комітету з питань економічного співробітництва, що пройде в Києві 27 жовтня.

Про це журналістам повідомив посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

"Ми припускаємо, що в ході візиту Володимира Володимировича Путіна під час проведення 7 засідання комітету з питань економічного співробітництва буде підписано 5 міждержавних угод і 5 угод комерційного характеру", - повідомив посол.

Він зазначив, що зараз між міністерствами закордонних справ України й Росії ведеться робота з уточнення деталей угод.

Зурабов підкреслив, що окрема увага буде приділена співробітництву в енергетичній сфері, зокрема, сторони торкнуть відносин у газовій сфері.

Зі слів посла, передбачається, що в ході свого візиту в Україну прем'єр-міністр Росії Володимир Путін також відвідає кадетський бал, що відбудеться 27 жовтня в Українському домі в Києві.

Раніше перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв повідомив, що Україна й Росія обговорять зміни формули розрахунку ціни російського природного газу на засіданні міжурядового українсько-російського комітету з економічного співробітництва, що відбудеться 27 жовтня в Києві.

Читайте також:

Через тиждень до Києва приїде Путін

Путін відвідає Україну напередодні місцевих виборів

Путін: в Україні практично кожен розмовляє російською

Мельниченко: Путін усуне Януковича від влади у 2012 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: