Путін подякував Януковичу за дружбу з Росією

Як зазначив глава уряду РФ, між Росією й Україною створена абсолютно нова обстановка атмосфери довіри й бажання співпрацювати.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін подякував президентові Віктору Януковичу за сприяння співробітництву України й Росії. Про це він сказав у ході зустрічі із президентом.

"Робота підготовча була значною, великою, разом з тим, хочу сказати, що вона нічого б не була варта якби завдяки вашим зусиллям, вашій політичній позиції у відносинах між Російською Федерацією й Україною не була б створена абсолютно нова обстановка атмосфери довіри й бажання співпрацювати", - цитує Путіна прес-служба глави української держави.

Він зазначив, що практично в усіх напрямках є просування, незважаючи на те, що багато чого потрібно погоджувати.

Також прем'єр зазначив, що політична воля керівництва України дала змогу досягти відчутних економічних результатів і за січень-вересень товарооборот між країнами зріс на 77% і практично вийшов на докризовий рівень.

Як повідомлялося, програма візиту голови російського уряду передбачає переговори з українським колегою Миколою Азаровим, президентом Віктором Януковичем та участь у сьомому засіданні Комітету з питань економічної співпраці Російсько-української міждержавної комісії.

Серед тем, які обговорять сторони, - питання торговельно-економічної співпраці, співпраці в галузі атомної енергетики і ядерних матеріалів, у паливно-енергетичному комплексі, та, можливо, питання про постачання російського газу.

Читайте також:

Путін прибув в Україну

Росія зірвала підписання угоди щодо транзиту нафти

Янукович призначив Льовочкіна головним експертом з Росії

ВідеоПутін подякував Януковичу за дружбу з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: