Путін погодився припинити постачання газу в Україну

Олексій Міллер на зустрічі з Володимиром Путіним запропонував припинити постачання газу на кордон з Україною, прем'єр-міністр РФ дав згоду на цей крок.

Глава "Газпрому" Олексій Міллер на зустрічі з Володимиром Путіним запропонував припинити постачання газу на кордон з Україною, прем'єр-міністр РФ дав згоду на цей крок.

Ця пропозиція прозвучала в ході зустрічі Путіна і Міллера в Стрельні, обговорювалася ситуація з постачаннями газу на Україну.

"Я згоден з вашою пропозицією (припинити постачання газу на кордон з Україною), але робити це треба максимально публічно, у присутності міжнародних спостерігачів", - сказав Путін.

Він запитав в Міллера, чи є документ, який підтверджує, що Україна припинила транзит російського газу через свою територію. Глава "Газпрому" відповів, що документ є - це висновок незалежної міжнародної компанії і спостерігачів "Газпрому".

Міллер повідомив, що в ніч на середу Україна закрила всі газотранспортні експортні коридори.

Путін запитав, чи означає це, що Україна фактично припинила транзит газу європейським споживачам. Міллер відповів на це питання ствердно і запропонував припинити постачання газу до кордону з Україною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: