Путін прагне об’єднати авіабудування України та Росії

Володимир Путін виступив за об’єднання авіабудівних комплексів Росії і України і не бачить альтернативи цьому.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не бачить альтернативи об'єднанню авіабудівних комплексів Росії і України, проте вважає, що таке об'єднання можливе лише на ринковій основі. Таку думку він висловив під час зустрічі з прем'єром Миколою Азаровим.

"Єдине питання, яке ми повинні для себе визначити, якщо ми будемо об'єднувати наші авіабудівні комплекси, то, зрозуміло, ми це можемо зробити тільки на ринковій основі. Це означає, що ми повинні провести незалежну експертизу стану наших авіаційних комплексів і на цій базі потім прийняти рішення, в якому обсязі і в якому сегменті, цілком або частинами ми будемо об'єднуватися. На моє глибоке переконання, альтернативи цьому об'єднанню немає ", - сказав Путін.

Під час зустрічі прем’єрів також йшлося про двократне збільшення товарообігу між Україною і Росією за 4 місяці цього року, що є "наслідком нормалізації відносин між країнами в політичній сфері".

У відповідь на повідомлення Володимира Путіна про двократне збільшення товарообігу, Азаров сказав: "Те, що ви відзначили таке безпрецедентне зростання товарообігу - це, безумовно, результат, перш за все, нормалізації відносин насамперед в політичній сфері".

Прем'єр додав, що український уряд робитиме все для того, щоб співпраця була і надалі довгостроковою і стратегічною.

Як повідомили в прес-службі українського уряду, за 4 місяці товарообіг між країнами досяг 11,7 млрд. доларів.

Нагадаємо, 21 травня на засіданні Ради голів урядів країн СНД у Санкт-Петербурзі Микола Азаров також провів зустріч з Володимиром Путіним. Він висловив сподівання на те, що Росія відмовиться від будівництва обхідного газогону "Південний потік" на користь модернізації української газової системи.

До цього Азаров провів кілька зустрічей із Путіним. Остання з них відбулася в Сочі 30 квітня під час засідання міжурядового комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії.

Читайте також:

Азаров приїхав на дачу до Путіна

Азаров запропонував Росії допомогти розв'язати проблеми ЧФ РФ

Мєдвєдєв дав Путіну 14 доручень щодо України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: