Путін пригрозив жорсткими правилами реєстрації приїжджих

У разі недотримання законів і звичаїв, Володимир Путін пообіцяв змінити правила перебування приїжджих у містах.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не виключив, що правила перебування приїжджих у містах будуть змінені у разі недотримання ними місцевих законів і звичаїв. Про це прем'єр заявив на зустрічі з представниками організацій футбольних уболівальників.

Як заявив Путін, якщо місцеві звичаї і закони будуть порушуватися, "нам доведеться вдосконалювати правила реєстрації у великих містах".

Зустріч Володимира Путіна з уболівальниками відбулася 21 грудня в міністерстві спорту, туризму і молодіжної політики. У ній брали участь представники футбольних клубів центральної Росії і Північного Кавказу.

У ході свого виступу Володимир Путін зазначив, що вважає національне різноманіття Росії її величезною перевагою. "У наших народів вироблялася певна культура взаємин один з одним, поваги один до одного. І в цьому завжди була наша сила", - заявив прем'єр.

У той же час, Путін визнав, що існує і небезпека міжнаціональних конфліктів "У цьому є засідка велика і небезпека дуже серйозна", - заявив глава уряду. За словами Путіна, "якщо ми не зрозуміємо, як з цією силою вести себе, якщо будемо як божевільні з бритвою носитися, ми її розвалимо".

Загибель вболівальника московського "Спартака" Єгора Свиридова, який був убитий 6 грудня в бійці в вихідцями з Кавказу, Путін назвав трагедією. Проте прем'єр закликав уболівальників сприйняти вбивство Свиридова "як атаку проти вас всіх, незалежно від місця проживання, національної чи релігійної приналежності".

Також Володимир Путін порадив представникам фанатських організацій залишатися незалежними. За його словами, до організацій уболівальників "намагаються примазатися екстремісти", які хочуть поставити фанатів під контроль.

Після зустрічі прем'єр-міністр відвідав Люблінське кладовище, де похований Єгор Свиридов. Після вбивства Свиридова у Москві та інших містах Росії відбулися масові акції за участю футбольних фанатів і націоналістів. Мітинг 11 грудня на Манежній площі в Москві вилився у погроми, зіткнення з ОМОНом і побиття кавказців. Заворушення тривали ще кілька днів. По всій країні за порушення громадського порядку було затримано більше тисячі осіб.

Читайте також:

Мігрантів без віз пускатимуть до Москви на місяць

Росія знизила в два рази кількість вакансій для трудових мігрантів

У Москві зарізали 19-річного фаната "Спартака"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: