Путін привітав українців зі святом та зрадів "політичній стабільності"

Путін побажав братньому українському народові благополуччя і процвітання, відзначивши, що росіяни щиро раді політичній та економічній стабільності України.

Глава уряду Росії Володимир Путін привітав прем'єр-міністра Миколу Азарова і український народ з Днем Незалежності та висловив щиру радість, що "Україна зустрічає своє свято в обстановці політичної стабільності і економічного зростання".

Як повідомили у російському посольстві в Києві, у своєму вітальному посланні Путін наголосив, що "росіяни і українці об'єднані багатовіковими узами дружби, добросусідства та взаємовиручки, що витримали не одне суворе випробування".

Як зазначив глава уряду РФ, "за останній час зроблено багато чого для відновлення і зміцнення взаємовигідного двостороннього партнерства; спільними зусиллями налагоджений щільний діалог між різними державними відомствами наших країн, заплановані нові перспективні проекти співробітництва в економічній, транспортній, науково-технічної, військово-промисловій, гуманітарній та інших сферах".

"Подальше нарощування практичної взаємодії безсумнівно відповідає корінним інтересам громадян Росії і України", - вказав Путін.

Путін побажав Азарову "щастя, міцного здоров'я та успіхів, а братньому українському народові - благополуччя і процвітання".

Як повідомлялося, український народ також привітав Дмитро Мєдвєдєв.

Читайте також:

Мєдвєдєв привітав Януковича і нагадав про "низку амбітних завдань"

Майже половина громадян не вважають Україну незалежною державою

На День незалежності Янукович помолиться за Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: