Путін пропонує Тимошенко розробити спільну антикризову політику

Відсутність такої політики стала однією з причин зниження товарообігу між двома країнами на початку 2009 року.

Прем`єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін вважає, що Україні і Росії необхідно розробити спільну антикризову політику для поліпшення економічної ситуації в країнах і для двостороннього економічної співпраці

Про це він заявив на розширеному засіданні Комітету з питань економічної співпраці українсько-російської міждержавної комісії.

Путін вважає, що відсутність такої політики стала однією з причин зниження товарообігу між двома країнами на початку 2009 року.

"Доречно пригадати сьогодні і про різкий спад товарообігу між Росією і Україною, який був відмічений у перші місяці цього року. Звісно, свою роль тут зіграла світова економічна криза. Але, на мій погляд, корінь цієї проблеми в тому числі й у відсутності двосторонньої антикризової політики, а також в існуванні цілої низки нерозв’язаних проблем", - сказав Путін.

У цьому контексті він заявив про факти порушення майнових прав російських власників в Україні.

"Знову сьогодні говорять про якісь захоплення власності російських компаній у Криму. Ми довго говорили і багато разів поверталися до проблеми майнових прав російських інвесторів Кременчуцького НПЗ чи холдингової компанії "Луганськтепловоз". Наші численні звернення до офіційних властей, до наших українських партнерів з проханням розібратися з подібними фактами поки що не вирішуються ефективно", - сказав російський прем`єр-міністр.

Путін відзначив, що тема захисту майнових прав російських власників в Україні обговорювалася під час дискусії у вузькому складі Комітету. Він наголосив, що без підтримки офіційних властей іноземним інвесторам в Україні захистити свої права "часто практично неможливо".

Читайте також:

Тимошенко пообіцяла допомогти Росії вступити в СОТ

Росія продовжить дискусію про українську трубу

Москва вимагає від Януковича укласти союз з Тимошенко

Російський газ для України подешевшав майже на 100 доларів
 

ВідеоПутін про співпрацю двох країн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: