Путін розповів, чого очікує від візиту Азарова

На зустрічі прем'єрів окрім газових контрактів планується обговорити широке коло питань двосторонньої співпраці.

Переговори в Москві прем'єр-міністра Миколи Азарова та його російського колеги Володимира Путіна стануть продовженням "багатогранного предметного діалогу з українськими партнерами".

Як повідомила прес-служба уряду РФ, зокрема, на зустрічі планується обговорити широке коло питань двосторонньої співпраці в торговельно-економічній сфері, зокрема в енергетиці, включаючи газову проблематику.

Крім того, будуть розглянуті перспективи подальшого просування російсько-української виробничої кооперації, в першу чергу, у високотехнологічних областях - авіабудуванні, освоєнні космосу, ядерній енергетиці.

Очікується, що Путін та Азаров погоджують терміни проведення і порядок денний шостого засідання Комітету з питань економічного співробітництва Російсько-української міждержавної комісії.

Прем'єри також обговорять підготовку спільних угод, які українська сторона сподівається підписати в ході візиту в травні президента РФ Дмитра Мєдвєдєва до Києва.

Нагадаємо, раніше Азаров заявив, що необґрунтовано високі ціни на газ для України створюють великі проблеми для економіки української держави. "Саме тому, зокрема, це питання буде на першому місці під час зустрічі прем'єрів України і Росії, яка відбудеться 25 березня в Москві", - сказав він.

У свою чергу, віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко заявив, що в Кабміні ще не планують підвищувати тарифи на газ для населення, принаймні, поки Азаров не переговорить з Путіним.

Читайте також:

Азаров відправився до Москви на газові переговори з Путіним

Москва хоче від Києва повернення активів російським бізнесменам за дешевший газ

Кабмін назвав ціну, яку він готовий платити за російський газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: