Путін сподівається сьогодні зустрітися з Тимошенко

Російська сторона сподівається, що Тимошенко пояснить позицію Ющенка щодо газу.

В Астані 21 травня відбудеться засідання Ради глав урядів СНД. У рамках засідання планується зустріч російського й українського прем'єрів Володимира Путіна і Юлії Тимошенко.

Як повідомляє джерело в апараті уряду РФ, під час зустрічі обговорять питання в енергетичній сфері.

Російська сторона сподівається, що зустріч з Тимошенко "дозволить прояснити заяву Президента України Віктора Ющенка про те, що можлива ситуація, коли Нафтогаз України не зможе оплачувати постачання російського газу і в цьому випадку йому доведеться розплатитися активами, але Глава української держави не допустить цього".

Водночас, ні на інформаційному порталі уряду, ні на сайті Юлії Тимошенко інформації про запланований візит Тимошенко в Астану немає.

Нагадаємо, востаннє глави урядів двох країн зустрічалися 29 квітня у Москві в рамках засідання Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії.

У лютому Україна звернулася до Росії з проханням виділити кредит для стимулювання економіки та оплату за поставлений газ на 5 млрд доларів.

Раніше повідомлялося, Росія готова надати Україні цей кредит, якщо три мільярди з нього будуть використані на закупівлю російського газу, проте віце-прем'єр Григорій Немиря спростував цю інформацію. Він також зазначив, що поки що немає жодних домовленостей щодо кредиту від Росії, оскільки Україна очікує на другий транш від МВФ.

20 травня заступник міністра фінансів Дмитро Панкін заявив, що Росія прийняла рішення не виділяти Україні 5 млрд доларів кредиту.

Але пізніше Російське міністерство фінансів спростувало цю інформацію.

Раніше повідомлялося, що Росія та Вірменія підписали угоду про надання Вірменії кредиту на суму 500 млн доларів.

Нагадаємо також, що Росія відмовила Білорусі у наданні кредиту на 100 млрд рублів. Після цього Білорусь запросила банківський кредит під державні гарантії на суму 2 млрд доларів.

Читайте також:

Росія відмовила Україні у кредиті на 5 млрд доларів

Росія залишає Україні шанси на отримання кредиту

Ющенко, Тимошенко і Стельмах погодили свої обов'язки перед МВФ

Гроші МВФ надійшли в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: