Путін в Києві спробує зустрітися з Тимошенко

Путін пробуде у Києві лише півдня. Він може запропонувати Юлії Тимошенко зустрітися з ним

Прем’єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін 26 квітня у ході візиту до Києва може зустрітися з лідером української опозиції Юлією Тимошенко.

Про це повідомляє газета "Сегодня", посилаючись на свої джерела в російських дипломатичних колах.

"Путін же пробуде у нас (у Києві) лише півдня. Є один момент, який може продовжити візит. Як повідомило нам джерело у російських дипколах, Путін може запропонувати Юлії Тимошенко зустрітися з ним", - пише видання.

Газета нагадує, що сьогодні Путін зустрінеться з президентом Віктором Януковичем та з главою українського уряду Миколою Азаровим.

Російська сторона зазначає, що Путін їде уточнити харківські домовленості президентів двох країн. Зокрема, газета цитує слова депутата Державної думи Сергія Маркова: "Потрібно вирішити багато питань. Адже потрібні додаткові угоди щодо об’єктів, які використовує Чорноморський флот, зобов’язань ЧФ про участь у розвитку Севастополя. У "газовій" частині потрібні рішення з технічної сторони проплати оренди, з оренди газових сховищ. Треба обговорити питання співпраці в авіабудуванні, атомній енергетиці, питання полегшення перетину російсько-українського кордону для громадян обох країн".

Як зазначає видання з посиланням на джерело в українському Кабміні, більшість угод сьогодні підписуватися не буде - це відбудеться під час візиту президента РФ Дмитра Мєдвєдєва до Києва 17-18 травня.

Читайте також:

Сьогодні в Україну прилетить Путін

Янукович і Мєдвєдєв домовилися з'єднати Крим з Росією

Джерела: на понеділок Тимошенко запланувала зустріч з Путіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: