Путін відмовився виходити до журналістів

Прес-секретар Путіна пояснив, що прем'єр РФ не зможе вийти до журналістів, оскільки було ухвалено рішення продовжити спілкування з Януковичем.

Прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін відмінив підхід до журналістів у Києві.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков пояснив, що прем'єр РФ не зможе вийти до журналістів, оскільки було ухвалено рішення продовжити спілкування з президентом Віктором Януковичем.

Як відомо, сьогодні Володимир Путін перебуває з візитом в Україні для обговорення питань економічного співробітництва, зокрема у галузі енергетики, а також перспектив участі України в інтеграційних процесах на пострадянському просторі.

Під час зустрічі з Путіним Микола Азаров заявив, що Україна готова запропонувати російським компаніям свій морський шельф для видобутку корисних копалин.

"Ми готові запропонувати морський шельф, а також видобуток з інших джерел, наприклад метану з вугільних пластів", - сказав він говорячи про можливість створення українсько-російських спільних підприємств.

Як повідомлялося, Міненерговугілля вважає, що залучення міжнародних нафтогазових компаній і новітніх технологій є необхідною і пріоритетною умовою розробки великих родовищ вуглеводнів в Україні.

Читайте також:

Азаров пообіцяв Росії Чорноморський шельф

Партія регіонів: візит Путіна в Київ – свято для всього людства

Азаров знову натякнув Путіну на перегляд газових контрактів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: