Путін запропонував Україні вступити до Митного союзу

Російський прем'єр-міністр на зустрічі з президентом Януковичем запропонував Україні вступити до Митного союзу білорусі, Росії та Казахстану.

Віктор Янукович, Володимир Путін
AFP
Зустріч Віктора Януковича з Володимиром Путіним
Прем`єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін запропонував Україні вступити до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном.

Про це він заявив на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем у Москві.

"Нам хочеться круто змінити наші відносини", - заявив Янукович на зустрічі з Путіним.

"Вступайте до Митного союзу", - відповів прем`єр-міністр РФ.

Янукович відповів, що дуже чутливим питанням передвиборної компанії було питання українсько-російських відносин, не тільки в економічній сфері, але і в гуманітарній.

"І внутрішня, і зовнішня політика України буде серйозно скоригована", - пообіцяв український президент.

Як відомо, в митний союз входять Росія, Казахстан і Білорусь. Про своє бажання увійти в союз заявляла також Киргизія.

Нагадаємо, 5 березня Віктор Янукович перебуває в Москві з одноденним візитом. Програмою його перебування передбачено зустрічі з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим та прем’єр-міністром Росії Володимиром Путіним.

Президенти Росії та України не обговорювали питання, хоча раніше повідомлялося, що Янукович їде до Росії обговорювати питання ціни на газ.

Янукович пообіцяв не відкладати прийняття законів для захисту прав російськомовного населення в Україні. Також президенти домовились, що Росія і Україна продовжать консультації з питання перебування Чорноморського флоту в Севастополі на основі домовленостей 1997 року.

Крім того Янукович пообіцяв до Дня Перемоги скасувати указ про присвоєння провіднику Організації українських націоналістів Степану Бандері звання Героя України.

"Звичайно, вони (відповідні укази Ющенка) дуже резонансні, звичайно, ці укази не сприймаються ні в Україні, ні в Європі. Не випадково Європейський союз прийняв навіть звернення Європейського парламенту", - сказав Янукович.

Читайте також:

Янукович: всі шляхи ведуть до Москви

Мєдвєдєв: з думкою про Україну ми прокидаємося і засинаємо

Янукович в Москві не піднімав тему цін на газ
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: