Путін запропонував Україні ядерну революцію

Москва пропонує об'єднання активів в ядерній енергетиці. Також пропонується створити великий холдинг.

Москва виступає з пропозицією для Києва про об'єднання своїх активів в ядерній енергетиці, хоча і підозрює, що для українців це може бути занадто революційно.

Про це заявив прем'єр РФ Володимир Путін журналістам за підсумками зустрічі з президентом Віктором Януковичем у Києві.

"Ми тільки зараз сформулювали пропозицію, яку ми хотіли сьогодні з вами обговорити. Мова йде про великомасштабну кооперацію наших ядерних галузей", - сказав він.

"Ми пропонуємо створити великий холдинг, який включав би в себе об'єднану генерацію, атомне машинобудування і паливний цикл", - заявив прем'єр РФ.

За словами Путіна, "якщо українські фахівці вважатимуть, що це занадто революційна пропозиція, то ми готові діяти поетапно, окремими кроками".

Як повідомлялося, ввечері 26 квітня Володимир Путін прибув до Києва з одноденним робочим візитом. В аеропорту "Бориспіль" його зустрічали міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов і посол РФ в Україні Михайло Зурабов.

Візит Путіна до України відбувся після того, як минулого тижня президенти Дмитро Мєдвєдєв і Віктор Янукович домовилися знизити ціну на російський газ в обмін на продовження термінів перебування Чорноморського флоту Росії в Севастополі.

На початку візиту Путін заявляв, що Росія готова зробити Україні масштабні пропозиції щодо кооперації в одній з провідних галузей економіки.

Читайте також:

Путін зробив Азарову "масштабні пропозиції щодо кооперації"

Путін прилетів до Києва

Тимошенко не збирається зустрічатися з Путіним

Путін: головне у відносинах України і Росії - "відчуття ліктя"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: