Путін запросив українців випробовувати космічні кораблі

Путін заявив, що Росія вітає "відкритість і довіру" в космічній сфері і запросив українців взяти участь у випробуваннях космічних пілотованих кораблів "Союз" і "Прогрес".

Українські фахівці візьмуть участь у роботах зі складання й випробування космічних пілотованих кораблів "Союз" і "Прогрес".

Про це заявив прем'єр Росії Володимир Путін на нараді з керівництвом космічної галузі Росії.

"Вони (українські фахівці) візьмуть участь у роботах зі складання й випробування пілотованих кораблів "Союз" і "Прогрес". Найближчим часом ми обговоримо перспективи нашої подальшої кооперації в цій сфері з керівництвом України", - сказав Путін.

За його словами, це означає, що процес відновлення російсько-українських коопераційних зв'язків у високотехнологічних галузях, у тому числі й у сфері космічної техніки, й надалі набиратиме обертів. Путін заявив, що Росія вітає "відкритість і довіру" в космічній сфері.

Російський прем'єр додав, що підписав розпорядження, яке врегулює всі питання з доступом на територію РКК "Енергія" фахівців НАСА, Європейського космічного агентства, Японського аерокосмічного агентства, компаній "Боїнг", "Трайдент Спейс".

"Вони разом із російськими колегами займатимуться питаннями забезпечення роботи МКС. Таке ж рішення ухвалено й щодо наших українських друзів, які представляють провідні підприємства й дослідницькі центри України", - повідомив Путін.

Читайте також:

Мєдвєдєв переконав Європу, що "епоха великодержавного Путіна" скінчилася

Путін привітав Януковича: в Росії Вас дуже поважають

Путін запропонував вішати корупціонерів

Путін порадив Саакашвілі не розраховувати на США і процитував Інтернаціонал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: