Путін згадав про Наполеона і справедливість, пояснюючи окупацію Криму

Глава РФ пояснив, навіщо стягнув своїх військових в український Крим під час "референдуму".

Президент РФ Володимир Путін продовжує запевняти, що Росія у Криму не порушила міжнародне право.

"У випадку з Кримом міжнародне право не порушене. У відповідності з Статутом ООН кожен народ має право на самовизначення", - заявив він в інтерв'ю німецькому виданню Bild, додавши, що присутність російських збройних сил на півострові було необхідно лише для того, щоб запобігти "втручанню у вільне волевиявлення людей".

"Ми не воювали, не окупували нікого, ніде не стріляли, жодна людина не загинула в результаті подій у Криму. Жодна! Ми використовували збройні сили лише для того, щоб стримати двадцять з гаком тисяч військовослужбовців України від втручання у вільне волевиявлення людей, які там проживають", - сказав Путін.

"Наполеон якось сказав, що справедливість ‒ це втілення Бога на землі. От возз'єднання Криму з Росією ‒ це справедливе рішення", - заявив президент.

Нагадаємо, що 16 березня 2014 року в Криму почався псевдореферендум, який не був визнаний світом, щодо статусу АРК. Обидва питання, винесені на нього, не передбачали збереження статусу Автономної республіки Крим. Люди голосували під дулами автоматів так званих "зелених чоловічків", які виявилися російськими військовими.

Зазначимо, що під час штурму українського фотограмметричного центру в/ч А-3674 в Сімферополі був убитий один український військовослужбовець.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: