Путіна і Лужкова у Севастополі охоронятимуть дві тисячі людей

Охорону громадського порядку в День ВМФ Росії в Севастополі 25 липня забезпечуватимуть 300 українських міліціонерів і 1700 російських військових.

У Севастополі велику делегацію з Москви на чолі з Володимиром Путіним та Юрієм Лужковим охоронятимуть понад дві тисячі осіб: близько 300 українських міліціонерів і 1700 військовослужбовців ЧФ Росії.

Про це заявив заступник начальника Управління МВС у Севастополі - начальник міліції громадської безпеки Олександр Новиков.

За його словами, "складено плани щодо розстановки сил і засобів, пофамільно по секторах розписані співробітники". За інформацією начальника міліції громадської безпеки, "гостей очікується дуже багато". Зокрема, повідомив Новіков, "велика делегація мерії Москви на чолі з Юрієм Лужковим".

"Вони приїжджають 24 липня, будуть працювати за окремим планом ... Дуже велика кількість високопоставлених осіб - міністрів з Росії, народні депутати України", - відзначив він.

За словами Новикова, 22 липня пройде генеральна репетиція параду кораблів і водно-спортивного свята в Севастопольській бухті.

Нагадаємо, 24 липня до Севастополя приїде прем'єр Росії Володимир Путін. Він має намір зустрітися з президентом Віктором Януковичем.

Читайте також:

Російські ЗМІ: Лужков поставив Януковича в незручне становище

МЗС засудило заяви Лужкова щодо Севастополя

Путін приїде в Крим до Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: