Путіна тішить робота нової української влади

Глава російського уряду переконаний, що політична стабілізація в Україні неминуче приведе і до економічної стабілізації.

Прем’єр-міністр Росії Володимир Путін відзначає позитивний розвиток українсько-російських відносин і вважає "утішним" те, що нова українська влада готова не тільки формулювати вимоги, але й досягати ухвалення рішень всередині країни.

Про це прем’єр РФ заявив 30 квітня в Сочі під час зустрічі зі своїм українським колегою Миколою Азаровим.

"Ми бачили, як непросто в Україні ухвалюються рішення, але що втішає, і я вже говорив про це на зустрічі з урядом Російської Федерації, це те, що нова українська влада в змозі не тільки формулювати свої вимоги і ясно їх висловлювати, але й добиватися в Україні рішень. І як би бурхливо у вас не проходило ухвалення тих чи інших рішень, те, що вам вдається доводити до кінця - це найяскравіший сигнал того, що наступає період стабілізації політичної", - сказав Путін.

Він зазначив, що політична стабілізація неминуче приведе і до економічної стабілізації.

За словами Путіна, якщо уряд України і Росії продовжать також активно працювати, то результат цієї роботи позитивно позначиться на економічному і соціальному розвитку країн.

Нагадаємо, 30 квітня за участі глав урядів Росії та України Володимира Путіна та Миколи Азарова відбудеться 6-е засідання комітету з питань економічної співпраці двосторонньої міждержавної комісії.

В рамках роботи комісії пройдуть засідання 13-ти робочих груп в різних сферах економіки, зокрема енергетики, авіа- та суднобудування, сільського господарства, транспорту.

За підсумками планується підписати протокол засідання, а також меморандуми про співпрацю між ДП "Енергоринок" і ДПЗД "Укрінтеренерго" і ВАТ "ІНТЕР РАО ЄЕС", про співпрацю між ВАТ "Укргідроенерго" і ВАТ "Росгідроенерго".

Читайте також:

Путін розповів про "хуліганські витівки" української опозиції

Путін запропонував Азарову здати українську енергетику (повний текст угоди)

Путін: Тимошенко раніше не заперечувала проти продовження терміну ЧФ

ВідеоПутіна тішить робота нової української влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: