Путіна в Криму зустріли банером "Навіки з Росією"

Путін із запізненням прибув до Криму та відправився на зустріч із Тимошенко. Російського прем'єра зустріли активісти російської громади та представники кримської влади.

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін прибув до Криму для участі в засіданні Комітету з економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії. Засідання має відбутися в Ялті.

Нагадаємо, до Криму Путін прибув із кількагодинним запізненням, спричиненим зміною графіку заходів у Москві, в яких брав участь глава уряду РФ.

Як повідомив працівник прес-служби Ради міністрів Криму, Путіна в аеропорту Сімферополя зустрічали керівники автономії. Крім того, у другій половині дня на трасі неподалік від в`їзду в аеропорт чергували активісти Російської громади Криму.

Кілька десятків людей тримали прапори Криму, портрети Путіна та великий банер з написом "Навіки з Росією".

Неподалік від них знаходилася ініціативна група з понад 200 людей, які виступали проти Юлії Тимошенко. Ці люди тримали гасла, спрямовані проти прем'єра, зокрема з написом "Тимошенко – криза – лихо!". У них не було партійної символіки, але при цьому на багатьох активістах були вдягнуті дощовики із символікою Партії регіонів.

Крим зустрів прем`єра РФ негодою – весь день тут було хмарно і періодично йшов дощ.

Нагадаємо, до порядку денного засідання російсько-української міжурядової комісії включені питання співпраці в атомній енергетиці, промисловості, транспорті, авіаційній промисловості, космічній промисловості, агропромисловому комплексі, науці і техніці тощо.

Також Тимошенко і Путін мають обговорити газову проблематику.

Читайте також:

Путін запізнився на зустріч із Тимошенко на кілька годин

Тимошенко з Путіним в Ялті говоритимуть про газ

У Севастополі мітингувальники закликали Путіна не вірити Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: