Путіну пообіцяли тисячі "вантажів 200", якщо його терористи підуть на Дніпропетровщину та Запоріжжя

Дата публікації
Перегляди
71к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путіну пообіцяли тисячі "вантажів 200", якщо його терористи підуть на Дніпропетровщину та Запоріжжя

Геннадій Корбан заявив, що вже є секретний регіональний "план Б" протидії російським терористам / Фото: dv-gazeta.info

Сусідні з Донбасом області затвердили секретний регіональний "план Б" протидії російським терористам.

У Дніпропетровську на сьогоднішньому засіданні Ради оборони регіону затвердили секретний "план Б", яким передбачені посилені заходи щодо протидії потрапляння в область проросійських та російських терористів. До цих заходів також приєдналася Запорізька область, а також ті райони Донеччини, де вже немає бойовиків. Зокрема, і Маріуполь.

Про це "Українській правді" повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан.

"Тому ми беремо на себе кураторство цієї області (Запорізької - Ред.) і прилеглі території, зокрема Маріуполь і все, що за ним", - наголосив він.

"У випадку агресії з боку Російської Федерації і "дружніх" їй терористів з Донецької області, в Росію поїдуть тисячі "вантажів 200". Щоб всі росіяни нарешті отямились і тверезо подивилися на керівництво своєї країни. Російська Федерація просто здригнеться від кількості "вантажів 200", які поїдуть у випадку вторгнення", - зазначив Корбан.

Нагадаємо, після п'ятимісячного прикриття "ополченцями" на Донбасі учора російські війська вже відкрито вторглися на Південно-Східну Україну. Тим часом президент Петро Порошенко сьогодні скликає засідання РНБО через вторгнення російської армії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
71к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація