"Потрібно перестати говорити: "Нас там немає". Зеленський про стосунки з Росією та дзвінки Путіну

Дата публікації
Перегляди
5754
"Потрібно перестати говорити: "Нас там немає". Зеленський про стосунки з Росією та дзвінки Путіну

УНІАН

Президент України всі рази першим телефонував до Кремля.

Задля вирішення питання із ситуацією на Донбасі президент України Володимир Зеленським сам телефонував до президента Росії Володимира Путіна.

Про це Зеленський розповів під час пресмарафону, відповідаючи на запитання російської журналістки щодо нормалізації стосунків з Росією, зокрема, поновлення авіасполучення. 

"Я зателефонував президенту Російської Федерації Володимиру Путіну. У нас відбувся обмін. Всі дзвінки здійснював я. З мене корона не впаде, та й у мене її немає. Тому що я хочу закінчити війну. Я вважаю, що з нашого боку - це були перші кроки назустріч", - сказав він.

Обидві сторони повинні хотіти закінчити війну, наголосив президент.

"Обидві сторони повинні зустрітися в тому чи іншому форматі і почати говорити, закінчити війну, змінити риторику. Потрібно перестати говорити: "Нас там немає, у вас внутрішній конфлікт, самі вирішуйте". Так результату важко отримати", - сказав Зеленський. 

Глава держави назвав дивним те, що потяги до Росії їздять, а літаки не літають. За словами Зеленського, хоч скасування авіасполучення невигідне, бо банкрутують українські авіакомпанії, але відновлення повинні захотіти українці. Крім того, повинна закінчитися війна.

"Щоб робити такі кроки, треба зустрічатися і закінчувати війну. Коли ми кажемо, що треба припинити вогонь, то треба припинити вбивати, припинити стріляти. Це поки що не сталося", - сказав президент. 

Як повідомлялося, зустріч президента Зеленського із журналістами відбулася 10 жовтня у громадському публічному просторі фудкорді. Пресмарафон побив рекорд за тривалістю, бо так довго з журналістами жоден з лідерів держав не спілкувався. 

Онлайн-трансляцію пресмарафону дивіться на ТСН Live у Facebook та YouTube і підписуйтеся на наші сторінки. 

Дата публікації
Перегляди
5754
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Email
Наступна публікація