Рабинович висуває Януковича на Нобелівську премію миру

Президент Всеукраїнського єврейського конгресу Рабинович наполягає, що Януковича треба висунути на Нобелівську премію миру за збереження країни та кінець героїзації бандерівців.

Віктора Януковича треба висунути на Нобелівську премію миру за збереження країни, вважає відомий український бізнесмен і громадський діяч, президент Всеукраїнського єврейського конгресу Вадим Рабинович.

За словами Рабиновича, після приходу нової влади "закінчилося правління, яке героїзувало бандерівців й інших прибічників фашизму".

"Простий приклад. Торік, 23 лютого, по всій Україні були розвішені плакати "Поздоровляємо воїнів української національно-визвольної армії, учасників Другої світової війни". Бандерівців поздоровляли. І всі тихо мовчали, соромливо відводячи очі. Я того ж дня розвісив рекламні білборди з написом "Поздоровляємо воїнів Радянської армії!» і підписався своїм прізвищем, хоча зазвичай ніколи цього не роблю. А цього року ситуація інша - всі поздоровляли воїнів Радянської армії. Змінилася ситуація. Ідеологічно вона сьогодні абсолютно комфортна - тому що бандитів називають бандитами, фашистів фашистами, і ніхто не намагається поміняти місцями жертви і героїв. Це дуже важливо", - відзначив бізнесмен.

На зауваження, що "часто друкують слова опозиції, мовляв, Янукович розвалить Україну", Рабинович відповів: "Це героїзація фашизму ледве не розвалила Україну. І якщо брати цей факт, то Януковича треба висунути на Нобелівську премію миру за збереження країни. Ми нарешті можемо, як я говорив вище, називати фашистів фашистами. Це його заслуга...".

Нагадаємо, раніше висунути Віктора Януковича на Нобелівську премію пропонувала ПР. Причиною для надання премії називалися харківські угоди.

Читайте також:

ПР запропонувала подати Януковича на Нобелівську премію

ПР пояснила, чому Янукович не забрав звання Героя у Бандери і Шухевича

Бандерівці ініціюють міжнародну кампанію проти Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: