Рада 14 липня знову збереться на позачергове засідання: що розглядатимуть нардепи

Рада 14 липня знову збереться на позачергове засідання: що розглядатимуть нардепи

Фото: УНІАН

Розпочатися засідання має о 14:00.

У середу, 14 липня, відбудеться позачергове засідання Верховної Ради України. Нардепи зберуться, щоб розглянути законопроєкт щодо Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Про це повідомив голова ВР Дмитро Разумков у Facebook.

"У зв'язку з вимогою 156 народних депутатів підписав розпорядження про проведення ще одного позачергового засідання - сьогодні, о 14:00", - написав він.

Водночас Разумков зазначив, що у порядку денному два питання. Передбачається розгляд проєкту закону "Про внесення змін до Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів" щодо гарантій прав українських та іноземних інвесторів" (реєстр. № 5141), а також законопроєкту "Про внесення змін до розділу XI "Перехідні положення" Закону України "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції" (реєстр. № 5440).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заяву Арсена Авакова про звільнення з посади міністра внутрішніх справ вже зареєстровано у Верховній Раді. За нового очільника МВС, яким може стати нардеп від "Слуги народу" Денис Монастирський, нардепи голосуватимуть 16 липня.

Новини України: профільний комітет ВР розгляне заяву на звільнення Арсена Авакова

Новини України: профільний комітет ВР розгляне заяву на звільнення Арсена Авакова

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація