Рада 23 серпня збереться на позачергове засідання: що на порядку денному

Рада 23 серпня збереться на позачергове засідання: що на порядку денному

Фото: УНІАН

Засідання заплановане на 16:00.

В День Державного Прапора України, 23 серпня, відбудеться позачергове пленарне засідання Верховної Ради.

Про це йдеться на сайті українського парламента.

Зазначається, що позачергова сесія Верховної Ради України дев’ятого скликання проводиться відповідно до Розпорядження голови парламенту Дмитра Разумкова № 237 від 18 серпня 2021 року у зв’язку з вимогою 156 народних депутатів України про скликання позачергової сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Згідно з порядком денним, під час засідання планується розглянути проєкт Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОЧЕС, Європейського Парламенту, урядів і парламентів іноземних держав щодо посилення міжнародного співробітництва в рамках "Кримської платформи" для протидії агресії Російської Федерації.

"Щодо засідання Верховної Ради, воно відбудеться о 16 годині. І ми будемо ухвалювати постанову про звернення, фактично, до всіх можливих світових інституцій: і Генеральної Асамблеї ООН, і Парламентської Асамблеї Ради Європи, інших парламентських асамблей, різних спільнот – з тим, щоб вони теж звернули увагу на проблему окупації Криму і в своїх рішеннях, у своїх зверненнях це далі висвітлювали", - зазначив у коментарі журналістам перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Він додав, що засідання не буде довгим, оскільки сьогодні ще багато інших заходів.

Нагадаємо, 23 серпня у Києві відбудеться установчий саміт міжнародної "Кримської платформи" з метою мирної деокупації півострова. Участь у саміті мають брати голови делегацій понад 40 країн, зокрема, президенти, прем'єр-міністри, глави парламентів, глави МЗС і оборони, інші міністри та посли.

Новини України: у географічному центрі країни можна буде почути, як б'ється її серце

Новини України: у географічному центрі країни можна буде почути, як б'ється її серце

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
644
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація