Рада буде голосувати за підвищення зарплат руками

Депутати змінили процедуру голосування для того, щоб розглянути питання підвищення мінімальних пенсій і зарплат в Україні.

Верховна рада змінила спосіб голосування по п'яти законопроектах, що стосуються підвищення розмірів соціальних стандартів в Україні. По цих документах депутати будуть голосувати шляхом підняття рук.

За таке рішення проголосували 240 народних обранців. Документ "Про зміну способу голосування щодо законопроектів, які стосуються підвищення розмірів державних соціальних стандартів" було внесено спікером ВР Володимиром Литвином.

Голова парламенту відзначив, що традиційне голосування депутатськими картками, з огляду на перешкоджання деякими депутатами роботі парламенту, не може дати нормальних результатів.

З огляду на це, по питаннях підвищення зарплат і пенсій депутати будуть голосувати особисто шляхом підняття рук. Володимир Литвин буде зачитувати прізвища нардепів у алфавітному порядку.

Кожен народний депутат, чиє прізвище буде оголошено, якщо він голосуватиме "за”, буде піднімати руку і виголошувати своє волевиявлення  у мікрофон з робочого місця. Якщо ж він голосуватиме "проти” чи утримається, він буде оголошувати своє рішення, не піднімаючи руки та сидячи на своєму місці.

Підрахунок голосів здійснить лічільна комісія ВР.

Нагадаємо, у вівторок, 22 вересня, Верховна рада повернулася до роботи після кількох тижнів блокування.

Першим питанням, за яке взялися парламентарі, є підвищення соцстандартів в Україні. Партія регіонів вже попередила, що готова знову блокувати ВР в разі неухвалення рішення про підвищення мінімальних зарплат і пенсій.

Читайте також:

ВР запрацювала після кількох тижнів блокування

У вівторок Рада буде підвищувати зарплати та пенсії

Тимошенко пообіцяла збільшити мінімальні зарплати на 20%

Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

ВідеоДепутати змінили процедуру голосування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: