Рада доручила ГПУ розслідувати земельні махінації під Києвом

Парламентська слідча комісія виявила в Київській області численні факти незаконних землевідведень.

Верховна рада доручила Генпрокуратурі посилити нагляд над дотриманням законів районними державними адміністраціями Київської області при відведенні земельних ділянок.

За прийняття в цілому проекту відповідної постанови проголосували 258 депутатів за необхідних 226. Таким чином, Рада взяла до відома звіт своєї тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень законів при землевідведеннях посадовими особами райадміністрацій Київської області.

У своєму звіті комісія вказала, що під час своєї роботи виявила численні факти незаконних землевідведень лісового і водного фондів.

Серед порушників комісія назвала Обухівську, Києво-Святошинську, Фастівську, Бориспільську райадміністрації та Київську обладміністрацію.

Парламент доручив Генпрокуратурі виявити та усунути порушення у сфері земельних відносин в області, притягнути винних до відповідальності та прийняти остаточні процесуальні рішення щодо вже порушених кримінальних справ.

Крім того, Рада доручила Держкомзему та іншим інстанціям розробити план заходів щодо перевірок дотримання земельного законодавства.

В цілому ж Рада вирішила направити звіт президентові, Кабінету міністрів, Генпрокуратурі і Держкомзему для належного реагування.

Читайте також:

Рада відмовилась ініціювати відставку Стельмаха

Більшість НУ-НС схиляється до коаліції з Партією регіонів

Рада підтримала урядову програму розвитку України на 2010 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: