Рада готова зняти з розгляду Житловий кодекс

Володимир Литвин не виключив, що депутати відмовляться розглядати новий Житловий кодекс: "щоб було менше приводів для політичного протистояння".

Спікер парламенту Володимир Литвин повідомив, що наступного пленарного тижня Верховна рада може ухвалити рішення про зняття з розгляду скандального Житлового кодексу.

"Для того, щоб не давати підстави для збурень на порожньому місці, для того, щоб було менше приводів для політичного протистояння і для того, щоб була більш прискіплива робота у цьому плані тих, хто має причетність до відповідної ініціативи", - пояснив Литвин.

Проект Житлового кодексу, який депутати раніше планували затвердити до кінця 2011 року, передбачає повернення пені за борги по квартплаті та примусове виселення з будинків, які підлягають реконструкції або заважають будувати дороги і мости.

Він також розширює права банків щодо закладених квартир і примушує до створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Проти Житлового кодексу виступила опозиція і багато громадських організацій, які назвали документ "житловим рабством" і попередили, що у разі його ухвалення "мільйони українців стануть безправними кріпаками й беззахисними боржниками у власних помешканнях".

Детальніше з проектом Житлового кодексу можна ознайомитися тут.

Читайте також:

Уряд хоче "зістарити" молодь, щоб не давати житло

Новий Житловий кодекс: українців примусово виселятимуть з квартир

Литвин: критика – це рабська звичка

Старт VIII сесії Ради: що депутати планують ухвалити до липня 2011 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: