Рада готується звільнити ще шістьох міністрів

У парламенті зареєстровано цілих шість документів про звільнення різних міністрів із уряду Тимошенко.

Найближчим часом Верховна рада може розглянути питання про звільнення низки міністрів із уряду Юлії Тимошенко.

Про це під час розгляду питання про звільнення міністра транспорту та зв'язку Йосипа Вінського сказав спікер ВР Володимир Литвин.

На пропозицію лідера Компартії Петра Симоненка після відставки Вінського розглянути й "відповідальність інших міністрів", голова парламенту відповів: "Сьогодні у Верховній раді зареєстровано 7 проектів постанов про звільнення відповідних міністрів. Я ознайомлю сьогодні керівників фракцій з відповідними документами. Я думаю, пропозицію Симоненка буде можливість обговорити на засіданні погоджувальної ради о 15:30".

Литвин також зазначив, що на попередній погоджувальній раді лідери фракцій узгодили основні позиції щодо ухвалення змін до Бюджетного кодексу.

"Ми погодили всі дискутивні моменти і домовилися матеріалізувати наші домовленості у процесі доопрацювання змін до документу, який підготовлений до другого читання", - сказав він.

За словами Литвина, над документом працює робоча група і у разі, якщо будуть погоджені всі позиції, на вечірньому засіданні Рада зможе вийти "на ухвалення практичного рішення".

"Як крайній варіант завтра на ранковому засіданні Верховна рада ухвалить остаточне рішення", - додав він.

Нагадаємо, у вівторок, 23 червня, Верховна рада звільнила з посади голови Мінтрансзв'язку Йосипа Вінського.

Крім того, вранці у вівторок Партія регіонів зареєструвала постанову про звільнення міністра освіти та науки Івана Вакарчука. "Регіонали" звинуватили його у руйнуванні системи освіти та науки і непрофесіоналізмі.

Крім того у ВР зареєстровані постанови про звільнення міністра юстиції Миколи Оніщука, міністра культури Василя Вовкуна, міністра промпромисловості Володимира Новицького, міністра агрополітики Юрія Мельника та віце-прем’єра Івана Васюника.

Читайте також:

Партія регіонів вимагає вигнати Вакарчука за "руйнування освіти"

Вінського остаточно звільнили з посади міністра

"Наша Україна" зібралась розвалити коаліцію

Вакантні місця в Кабміні повністю заповнять наступного тижня

ВідеоРада готується звільнити міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: