Рада міністрів Криму проведе засідання

Кабінет міністрів зобов'язав Раду міністрів Криму провести спеціальне засідання у зв'язку з подіями на Ай-Петрі.

Бійка у Криму
УНІАН
Ялтинський міський суд заарештував 18 людей терміном від 3 до 15 діб за непокору міліції під час знесення самовільних будівель на плато Ай-Петрі.
Кабінет міністрів зобов'язав Раду міністрів Криму провести спеціальне засідання у зв'язку з подіями на Ай-Петрі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

Відповідно до повідомлення, у четвер за дорученням прем'єр-міністра Віктора Януковича під головуванням віце-прем'єр-міністрів Олександра Кузьмука й Дмитра Табачника відбулася нарада, присвячена подіям у Криму. 

У нараді взяли участь керівники Автономної республіки Крим, Міністерства внутрішніх справ, Державного комітету у справах національностей і релігії, а також Державного комітету телебачення й радіомовлення.

За результатами наради Кабмін зобов'язав Раду міністрів Криму провести спеціальне засідання, на якому докладно розглянути проблемні питання й прийняти відповідні рішення, а також провести спільну колегію ГУ МВС і прокуратури Криму.

Як повідомлялося, 8 листопада Меджліс кримськотатарського народу встановив наметове містечко перед будинком Ради міністрів Криму на площі Леніна в Сімферополі з вимогою відставки начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Криму Анатолія Могильова.

Ялтинський міський суд заарештував 18 людей терміном від 3 до 15 діб за непокору міліції під час знесення самовільних будівель на плато Ай-Петрі в Криму.

7 листопада Меджліс вимагав відставки Могильова у зв'язку з його причетністю до масового побиття кримських татар на плато Ай-Петрі.

Вранці 6 листопада міліція ліквідувала будівлі кримських татар, розміщені на самовільно зайнятій земельній ділянці на плато Ай-Петрі в Криму. 

За рішенням суду, зносу піддалося кафе "Едем" й 6 недобудованих об'єктів на плато.

У червні цього року Господарський суд Криму ухвалив рішення щодо демонтажу із плато Ай-Петрі будівель, які належать підприємцеві Мустофаєву.

Заступник міністра внутрішніх справ Василь Фатхутдінов вважає дії міліції на плато Ай-Петрі належними.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: