Рада не буде виконувати ультиматуму Партії регіонів

Голова парламенту розповів, чим займатиметься Рада на позачерговому засіданні.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин підписав розпорядження про проведення позачергового засідання парламенту 3 липня.

"Я підписав розпорядження про те, що завтра о 10 годині має відбутися позачергове засідання. Порядок денний складається з трьох питань: перше – кадрові призначення; друге – внесення змін до Конституції про скасування депутатської недоторканності; й третє питання стосується ухвалення рішення у зв`язку зі зверненням Генпрокуратури з приводу дачі згоди на притягнення до кримінальної відповідальності й арешт депутата Лозінського", - сказав Володимир Литвин.

Голова парламенту підкреслив, що засідання почнеться з розгляду питання про кадрові призначення.

Литвин не став коментувати можливе блокування Партією регіонів трибуни й президії Верховної ради під час позачергового засідання.

"Ну, якщо вони заблокують, значить не хочуть розглядати цих питань, але черговість питань така, як запропонували депутати, які зібрали 150 підписів (необхідних для проведення позачергового засідання Ради. – ред.). Якщо Партія регіонів вважала за необхідне розглядати інші питання й в іншій послідовності, я думаю, що в них є для цього можливість, адже в них більше 170 депутатів. Отже, зібрати підписи й сформулювати свою позицію, я думаю, для них багато зусиль не потрібно", - пояснив він.

Сьогодні, 2 липня, представники Партії регіонів заявили, що їхня політична сила наполягає на ухваленні завтра на позачерговому засіданні Верховної ради закону про підвищення зарплат і пенсій для найбідніших громадян.

Згідно із заявою, "у процесі роботи виявилося, що уряд не має наміру полегшувати життя людей, а просто використовує досягнутий на попередньому засіданні парламенту компроміс для затягування часу і реалізації власних вузькопартійних інтересів БЮТ. Тому Партія регіонів не бачить сенсу продовжувати свою участь у процесі".

Читайте також:

Регіони готуються до акцій протесту

Державний борг України у травні зріс на 15%

У мисливських угіддях нардепа Лозінського знайшли два трупи

ВВП України впав на 20,3%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: