Рада не дасть бютівцям службових квартир

Народні обранці не можуть поділити службові квартири - на кожну квартиру претендують по два з половиною депутати.

45 депутатів Верховної ради написали заявки на отримання житла. Проте народні обранці можуть розраховувати лише на 17 вільних квартир.

В будинку на вулиці Срібнокільській на Осокорках вже близько двох років стоять порожніми 17 квартир. Регламентний комітет ВР майже визначився з тим, як їх ділити.

"Є дві пропозиції: віддати квартири першочергово інвалідам, чорнобильцям, багатодітним депутатам - або ж перевести їх у ранг службових", - розповів перший заступник глави регламентного комітету Верховної ради Сергій Сас (БЮТ).

Депутат від БЮТ Валерій Камчатний, який займається цим питанням, схиляється до другого варіанту. "Правда, для цього потрібне рішення парламенту. Але добра воля, як мені здається, на це є", - заявив він. Коли саме вирішиться питання з квартирами, члени регламентного комітету сказати не можуть.

Хто саме претендує на житло, Камчатний не зізнається, додаючи, що список ще не затверджено. "Але бютівців там немає", - наголошує він.

"Ну, зрозуміло: тому що бютівці, регіонали і соціалісти отримали житло ще в минулому скликанні, а ми, комуністи, не отримали жодної квартири", - обурюється член фракції Компартії Спиридон Кілінкаров, який подав заявку на квартиру. Ось вже три з половиною роки, як він живе в готелі "Україна" (дружина і двоє дітей мешкають в рідному Луганську).

"Я знаю, що на комітеті кілька разів намагалися розглядати це питання, але так нічого і не вирішили через те, що забагато бажаючих", - говорить він. "Зараз до нас доходять чутки, що начебто планується ці квартири поділити. Але поки нічого не відомо. Я лише дізнався, що там є дві трикімнатні квартири, три - двокімнатні, інші - по одній кімнаті", - заявив комуніст Євгеній Волинець, який з листопада 2007 року живе в готелі "Київ".

Усього в готелях проживають 115 нардепів. Квартири на Срібнокільській, 24, не елітні: проект затверджувався ще в радянські часи, тому й площа житла досить скромна: двокімнатні - 50-60 кв.м, трикімнатні, - 65-75 кв.м.

Читайте також:

Зварич втік від "неадекватного" Ющенка

Міноборони вважає Росію й Румунію ворогами України

Посол США: Україна ще остаточно не розчарувала світ

Львівський депутат став заручником забаганок геїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: