Рада з другої спроби прийняла закон про прожитковий мінімум

Верховна рада з другої спроби прийняла в цілому закон про внесення зміни до закону про прожитковий мінімум.

За відповідне рішення проголосував 231 депутат (ПР – 174, БЮТ – 0, НУ-НС – 29, КПУ – 26, Блок Литвина - 2). При першому голосуванні "за" віддав свій голос 221 депутат (ПР – 165, БЮТ – 0, НУ-НС – 11, КПУ – 26, Блок Литвина - 19). 

Законом передбачується затверджувати прожитковий мінімум не законом України про державний бюджет на відповідний рік, як це передбачено частиною третьою ст. 4 закону про прожитковий мінімум, а окремим законом про прожитковий мінімум.

"Прожитковий мінімум на одну особу, а також окремо для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, за поданням Кабінету міністрів України щороку затверджується Верховною радою України окремим законом до початку розгляду проекту закону про державний бюджет України", - йдеться в законопроекті. 

Трохи раніше сьогодні Верховна рада прийняла в цілому закон про внесення змін до закону України про захист від недобросовісної конкуренції. За відповідне рішення проголосували 411 депутатів з 443 зареєстрованих у залі.

Законом пропонується вдосконалити правову базу щодо захисту від недобросовісної конкуренції та узгодити процесуальні норми закону України про захист від недобросовісної конкуренції із відповідними положеннями законів про захист економічної конкуренції та про Антимонопольний комітет України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: