Рада відмовилася розглядати відставку суддів КС

Депутати відмовилися розглядати постанову про проведення спеціального пленарного засідання парламенту у зв'язку з рішенням КС про політреформу.

Народні депутати відмовилися внести до порядку денного ВР розгляд постанови про проведення спеціального пленарного засідання парламенту щодо політичної ситуації в державі у зв'язку з рішенням Конституційного суду України щодо скасування політреформи 2004 року.

За включення даного питання до порядку денного сесії проголосували всього 23 народних депутата з 287, що зареєструвалися в залі засідань.

Депутати також не захотіли внести до порядку проект постанови про висловлення недовіри суддям КС. За те, щоб включити дане питання до порядку денного, проголосували 24 депутати з 287.

Проект постанови пропонував висловити недовіру суддям КС у зв'язку з неналежним виконанням ними зобов'язань, передбачених Конституцією та законами України.

Крім того, народні депутати відмовилися включити до порядку сесії розгляд закону України про особливості застосування закону про вибори депутатів Верховної ради АР Крим, місцевих рад та сільських, селищних і міських голів на виборах 31 жовтня 2010 року.

Проект закону передбачав, що Верховна рада за поданням президента призначає новий склад Центральної виборчої комісії, а президент вносить до парламенту подання про дострокове припинення повноважень членів ЦВК.

Верховна рада в середу також відмовилася включити в порядок денний сесії розгляд постанови парламенту про забезпечення безперешкодної діяльності ЗМІ у виборчий період 2010 року.

Народні депутати також не підтримали внесення до порядку сесії розгляд законопроекту про зміни до КК України щодо посилення відповідальності за створення штучних перешкод у роботі тимчасової слідчої комісії парламенту.

Нагадаємо, у вівторок, 5 жовтня, опозиційні партії оприлюднили заяву, в якій зажадали відправити у відставку нинішній склад Конституційного суду, провести конституційну реформу, а також дострокові парламентські і президентські вибори в березні 2011 року.

Усе про скасування конституційної реформи-2004 читайте тут.

АНАЛІТИКА ПО ТЕМІ:

Нестерпна карикатурність буття

Сиди. Мовчи. Дивись

Політична анатомія. Без тіла. Без шкіри. Без хребта?

Политическая реформа: похороны под аплодисменты

Развилка для Януковича

Любовь и ястребы

Великий кормчий

Читайте також:

Тимошенко поскаржиться Європі на скасування політреформи

Рада почала переписувати закони під стару Конституцію

Бютівці почали зупиняти "антиконституційний переворот"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: