Рада не вміщує всіх бажаючих потрапити на інавгурацію Януковича

На інавгурацію запрошені всі президенти України, всі екс-голови ВР, колишні прем'єр-міністри, губернатори, чиновники та дипломати.

Голова Верховної ради Володимир Литвин повідомив, що запрошення на інавгурацію новообраного президента Віктора Януковича надіслали прем'єр-міністру Юлії Тимошенко, всім президентам України та великій кількості інших офіційних осіб. За словами глави парламенту, через велику кількість запрошених у Раді спостерігається проблема з вільними місцями.

"Запрошенням гостей на інавгурацію зайнявся апарат ВР, я лише подивився, кого пропонується запросити. Але є делікатний момент - інавгурація президента України, але вона відбувається у Верховній раді, новообраний президент може висловити побажання стосовно того, кого б він хотів побачити", - додав він.

За словами політика, на інавгурацію були запрошені всі президенти України, всі колишні голови ВР, всі колишні прем'єр-міністри України і всі офіційні особи - голови обласних рад, всі ті, кого ВР призначає на посади або дає згоду на призначення, керівники церков, дипломатичний корпус.

"Проблема лише з місцями, оскільки має бути ще й хор, тому ми вимушені були потіснити журналістів", - сказав Литвин.

Спікер також повідомив, що репетиція інавгурації 24 лютого проходила за всією процедурою, не було, власне, інавгураційної промови і не виголошувався весь список запрошених з-за меж України, а також присутніх українських високопосадовців.

Відповідаючи на запитання, чи у "вашому домі" вже все готове для інавгурації, Литвин сказав: "Це не наш дім, я хотів би його приватизувати, але ж не дозволять. Скоріше, в нашому з вами домі, в принципі, все готове, але я відчув хвилювання всіх".

Також спікер ВР вважає, що в Україні необхідно напрацьовувати традиції, а не помпезність. "На цій інавгурації якраз все відбуватиметься скромно, але певні традиції вимальовуються", - додав політик.

Читайте також:

Делегацію Росії на інавгурації Януковича очолить спікер Держдуми Гризлов

Янукович почав репетицію інавгурації в Раді

БЮТ "з відчуттям, близьким до відрази" прийде на інавгурацію Януковича

На інавгурацію Януковича приїдуть 11 президентів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: