Рада не задовольнить вимоги регіоналів щодо підвищення зарплат

Володимир Литвин стверджує, що вимоги регіоналів розглянути на позачерговому засіданні підвищення соцстандартів - неконституційні.

Верховна рада на позачерговому засіданні, яке має відбутися у п’ятницю, 24 липня, не ухвалить закон про підвищення соціальних стандартів, запропонований Партією регіонів. Про це заявив спікер Ради Володимир Литвин під час поїздки до Дніпропетровської області.

За його словами, на ухвалення такого рішення "шансів немає".

Як пояснив Литвин, стаття 83 Конституції України дозволяє розглядати на позачергових сесіях парламенту лише ті питання, які були внесені ініціаторами скликання цієї сесії. Відтак для розгляду парламентом законодавчих ініціатив регіоналів необхідно, щоб саме вони ініціювали позачергову сесію Ради.

Нагадаємо, Партія регіонів погрожує продовжити блокування парламенту під час позачергової сесії, запланованої на 24 липня, якщо її вимоги про негайне підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати не будуть задоволені.

Зокрема, лідер регіоналів Віктор Янукович стверджує, що це першочергове питання, яке повинно стояти на порядку денному роботи парламенту в п’ятницю.

Читайте також:

Янукович розповів про плани "регіоналів" на завтрашнє засідання Ради

Рада змусить Ющенка погодитися з законом про вибори президента

Литвин хоче в п'ятницю позбавити депутатів недоторканості

ПР обіцяє знову заблокувати трибуну Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: