Рада об'єдналася, щоб ввести візовий режим для Європи та США

Представники всіх фракцій у парламенті зареєстрували загальний законопроект з вимогою поновити візовий режим для громадян ЄС, США, Канади та інших країн.

У Верховній раді зареєстровано законопроект про запровадження візового режиму для поїздок в Україну громадян Європейського союзу, США, Канади, Японії, Швейцарії та низки інших держав.

Авторами проекту виступили шестеро депутатів - представники всіх без винятку фракцій у парламенті (Григорій Смітюх і Валерій Бондик від Партії регіонів, Олег Зарубінський від Блоку Литвина, Адам Мартинюк від КПУ, Анжеліка Лабунська від БЮТ і Ярослав Джоджик від НУ-НС).

Проект закону № 6012 "Про внесення змін до закону "Про правовий статус іноземців і осіб без громадянства", передбачає, що іноземці й особи без громадянства повинні обов'язково одержувати в'їзну візу, якщо закони України не встановлюють інший порядок в'їзду.

Мета законопроекту - ввести симетричний візовий режим з державами ЄС, Японією, Швейцарією, князівством Ліхтенштейн, Канадою, Андоррою, Ватиканом, Ісландією, Монако, Норвегією, Сан-Марино і США.

Таким чином, на думку авторів, державний бюджет зможе знову отримувати понад 50 мільйонів доларів консульських зборів за одержання віз, а громадяни країн, котрі втратили право безвізового в'їзду в Україну, повинні будуть вплинути на керівництво своїх держав для активізації рішення питання про лібералізацію візового режиму для українців.

Як відомо, з 1 травня 2005 року громадяни ЄС звільнені від оформлення віз для в'їзду в Україну на період до 90 днів або під час транзитного проїзду.

У квітні 2009 Україна розглядала можливість поновлення візового режиму для громадян ЄС у зв'язку з тим, що для українців з їхнього боку реально візовий режим ослаблений не був, а угода про спрощений візовий режим, що діє вже понад рік, залишається формальним документом.

Читайте також:

Порошенко: візовий режим з ЄС скоро буде скасовано

Глава МВС Ізраїлю назвав Україну джерелом повій

Швейцарія готова відкрити кордон для українців

Польща не відмінить візи для українців на час проведення Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: