Рада офіційно закликала ООН, Євросоюз та НАТО не визнавати так звані "референдуми" окупантів

Рада офіційно закликала ООН, Євросоюз та НАТО не визнавати так звані "референдуми" окупантів

Фото: Getty Images

У Раді просять світову спільноту офіційно не визнавати псевдореферендуми та внести РФ до списку країн-терористок.

Верховна Рада України офіційно звернулася до ООН, ЄС, НАТО, парламентів та урядів країн не визнавати так звані російські "референдуми" на захоплених українських територіях та визнати РФ державою-спонсоркою тероризму.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

За його словами, відповідну постанову сьогодні, 6 жовтня, ухвалив парламент України.

Окрім заклику до невизнання "референдумів" на окупованій території, Рада просить посилити санкційний тиск, визнати РФ державою-спонсоркою тероризму та запровадити санкції, передбачені для такої держави. Йдеться, зокрема, про повне ембарго на торгівлю енергоносіями з державними та приватними компаніями, афілійованими з Російською Федерацією, а також відключення від системи SWIFT усіх фінансових установ Росії.

"Ми повинні зробити все можливе, щоб організатори цих фейкових "референдумів" максимально понесли відповідальність", - написав Гончаренко.

Нагадаємо, на церемонії у Кремлі 30 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив про спробу анексії Донецької, Луганської, Херсонської і Запорізької областей за підсумками фейкових референдумів, проведених окупантами в цих регіонах.

Пізніше російський диктатор видав чергову маячню про те, що результати псевдореферендумів на захоплених територіях України були нібито прозорими і "не підлягають жодному сумніву".

Згодом кремлівський диктатор Володимир Путін вніс зміни до Конституції Росії, аби завершити процедуру спроби анексії українських земель.

Читайте також:

Кримський сценарій вилізе боком: Радбез ООН зібрався для розгляду "референдумів"

Кримський сценарій вилізе боком: Радбез ООН зібрався для розгляду "референдумів"

Повʼязані теми:

Наступна публікація